Płyty gazowe z funkcją FlameSelect

Płyty gazowe z funkcją FlameSelect

FlameSelect: dziewięć precyzyjnych poziomów podgrzewania dla idealnych rezultatów gotowania

Naszym celem w firmie Bosch jest zapewnienie, że gotowanie na gazie będzie łatwe, bezpieczne i tak przyjemne jak to tylko możliwe. Dlatego opracowaliśmy funkcję FlameSelect. Oparte na innowacyjnej technologii płyty gazowe marki Bosch zapewniają zupełnie nowy poziom precyzji ustawienia płomienia dzięki z góry określonym poziomom mocy. Płyty gazowe marki Bosch przyciągają też wzrok, ponieważ każda z nich jest ponadczasowym projektem stworzonym ze starannie wybranych materiałów, który oferuje przemyślane funkcje.

Dziewięć precyzyjnych poziomów mocy.

Nowe płyty gazowe wyposażone w funkcję FlameSelectopartą na specjalnej, opatentowanej technologii pozwalają precyzyjnie regulować podawanie gazu na wyraźnie określonych poziomach, od 1 do 9. Pozwala to osiągać idealne rezultaty w każdym przypadku – wystarczy odpowiedni ruch ręką. Odkryj zasadę działania funkcji FlameSelect i zmieniaj poziom mocy za pomocą przycisków + i –.

Zobacz wszystkie płyty gazowe z FlameSelect

Do tej pory ogień trzeba było regulować na wyczucie. Teraz możesz przejąć pełną kontrolę

Funkcja FlameSelect pozwala idealnie dopasować wielkość płomienia, od małego do dużego, na dziewięciu z góry ustalonych poziomach. W przeciwieństwie do tradycyjnych płyt gazowych, urządzenia marki Bosch dają ci pełną kontrolę nad ustawieniami temperatury, co jest szczególnie ważne przy gotowaniu na średnim ogniu.

Powierzchnie naszych płyt gazowych.

Oferujemy wersje płyt gazowych, które idealnie pasują do twojej kuchni i twoich preferencji – szkło hartowane w kolorze białym lub czarnym, wysokiej jakości tworzywo szklano-ceramiczne z wygodną podstawą, stal nierdzewna klasy premium lub klasy średniej.

Ruszty

Możesz wybierać pomiędzy pojedynczymi rusztami, które zapewniają łatwość obsługi i czyszczenia a rusztami łączonymi gwarantującymi wysoką stabilność naczyń. Oba rodzaje dostępne są w wersji żeliwnej i stalowej. Ruszty żeliwne można myć w zmywarce i są one niezwykle trwałe. Ruszty stalowe są lekkie, łatwe w obsłudze i wygodne w czyszczeniu.

Siła i płynność działania jednocześnie

Wysoka moc palnika typu dualWok pozwala błyskawicznie zagotować wodę na makaron, ale po wybraniu niższej mocy idealnie sprawdzi się przy przyrządzaniu twoich ulubionych dań. Działa tak płynnie, że pozwala perfekcyjnie przyrządzać pyszne sosy i utrzymywać ciepło posiłków.

Bezpieczeństwo za naciśnięciem przycisku.

Nasze płyty gazowe wyposażone są w wyłącznik główny, który pozwala równocześnie i natychmiastowo zgasić wszystkie płomienie za jednym wciśnięciem przycisku. Dodatkowo przycisk ten działa jak blokada przed dziećmi kiedy płyta jest wyłączona.

Oszczędzanie czasu nigdy nie było tak proste.

Jeśli chcesz dodatkowo uprościć zmywanie, wybierz ściągane ruszty emaliowane wysokiej jakości. Są łatwe w obsłudze i mają specjalną powłokę, do której nie przylega brud. Dzięki temu nie musisz martwić się o korozję, pęknięcia i zmiany koloru przy czyszczeniu ich za pomocą zmywarki do naczyń.

Ważne informacje – wystarczy rzut oka.

Kiedy gotujesz, cyfrowy wyświetlacz na płycie gazowej marki Bosch pokazuje wybrane poziomy mocy. Po wyłączeniu płyty wskaźnik ciepła resztkowego pokazuje czy ruszty są nadal gorące.

Pełna oferta produktowa.

Kiedy gotujesz, cyfrowy wyświetlacz na płycie gazowej marki Bosch pokazuje wybrane poziomy mocy. Po wyłączeniu płyty wskaźnik ciepła resztkowego pokazuje czy ruszty są nadal gorące.

Zobacz wszystkie płyty gazowe z FlameSelect