PEKA - ERGONOMIA W KUCHNI

W naszych meblach stosujemy rozwiązania, które idealne wykorzystują dostępną przestrzeń przeznaczoną do przechowywania naczyń oraz zywności. W zakresie wyposażenia naszych mebli w systemy podnoszące komfort użytkowania współpracujemy z firmą Peka, która jest wiodącym producentem takich systemów jak kosze do szafek narożnych ( Magic Corner, Le Mans, ), systemów takich jak Dispensa, za pomocą którego możliwy jest dostęp do całej zawartości szafki za jednym ruchem ręki.

SYSTEMY KUCHENNE DO SZAFEK NAROŻNYCH

 • Le mans I
  Producent Peka / System do szafek narożnych /

  Le mans I – przejrzystość i komfort połączone z optymalnym wykorzystaniem przestrzeni. Cechą charakterystyczną są wysuwające się oddzielnie półki na zewnątrz szafki.

 • Le mans II
  Producent Peka / System do szafek narożnych /

  W odróżnieniu od systemu Le Mans, nowy system Le Mans II umożliwia zmianę wysokości ustawienia półek już w trakcie użytkowania. Można tego dokonać w prosty sposób nie używając do tego celu narzędzi, ułatwia to specjalny system SoftStopp.

 • Magic-Corner Comfort
  Producent Peka / System do szafek narożnych /

  Doskonały system opracowany przez firmę Peka mający na celu idealne wykorzystanie trudno dostępnej przestrzeni w szafkach narożnych. System umożliwia w prosty sposób płynne wysunięcie przednich oraz tylnych koszy. Tylne kosze automatycznie przesuwają się zajmując miejsce przednich.

 • Magic-Corner Standard
  Producent Peka / System do szafek narożnych /

  W systemie Magic Corner Standard przednie kosze za pomocą ramy przymocowane są bezpośrednio do frontu i podczas jego otwierania wyjeżdżają na zewnątrz szafki. Tylne kosze w tym samym czasie przesuwane są na bok, umożliwiając dostęp do ich zawartości.

 • REVO 90
  Producent Peka / System do szafek narożnych /

  Charakterystyczną cechą tego niezwykle zaawansowanego technicznie systemu jest chowający się front wraz z systemem do środka. Obraca on się wraz z półkami wewnątrz szafki. Zaawansowana technika umożliwia kontrolę podczas ruchu na każdym etapie ( począwszy od otwarcia przez obrót do automatycznego zamknięcia.

 • SYSTEMY OBROTNIC
  Producent Peka / System do szafek narożnych /

  Obrotnice dostępne o kształcie 1/2 koła, 3/4 koła, 4/4 koła oraz 45 stopni. Dopuszczalne obciążenie na jedną półkę to 20 kg. System obrotnic przeznaczony jest do szafek posiadających front na zawiasach.

DISPENSA - SYSTEM DO SZAFEK WYSOKICH

Doskonały system Dispensa, który umożliwia dostęp do całej zawartości szafki za jednym ruchem ręki. System umożliwia przechowywanie zapasów w jednej wysokiej szafce, którą można umieścić np. obok lodówki tworząc łatwo dostępną spiżarnię. Dispensa to kolejny system w naszej ofercie, który pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni

Contact

The headquarters of our company is located in Skórzewo street Poznanska 71. Here, too, is our biggest showroom. Next door , on Polna Street 11 dirt on the surface of over 2000 m2, is located our factory production and storage of furniture fittings and appliances.
Address Street : Poznańska 71 Zip code : 60 - 185 Skórzewo k/Poznania
Phone Phone : (61) 8 143 933 Phone : 783 969 699
Email Address Centrala : biuro@meblobuk.com.pl
Pozostałe informacje Website : www.meblobuk.com.pl NIP: 777-10-06-286

directions