Meble kuchenne klasyczne

Jeśli poszukują Państwo rzetelnej i renomowanej firmy, zajmującej się produkcją elementów wyposażenia wnętrz na zamówienie, to z pewnością niezwykle interesująca okaże się oferta przedsiębiorstwa Meblobuk.

Klasyczne meble kuchenne, to wyroby o ponadczasowej elegancji oraz wyjątkowym charakterze, które od zawsze stanowiły nieodłączny element kojarzący się z ciepłem domowego ogniska. Wykonywane przez nas wyposażenie stylem nawiązuje do wzornictwa rustykalnego – dawniej dominującego w mieszkaniach. Najbardziej wyróżniającą cechą są w tym przypadku fronty wykonane z solidnego i wytrzymałego, litego drewna. Posiadają one często krawędzie ozdobione frezami, rzeźbieniami lub posiadające ażurowe wypełnienia. Nadają one pomieszczeniu niepowtarzalnego stylu i zachęcają do przebywania w emanującym ciepłem wnętrzu, zachwycającym dodatkowo miłą dla oka, stonowaną kolorystyką.

Nie da się też pominąć faktu, iż nieodzownym elementem uzupełniającym klasyczne meble kuchenne jest odpowiednio dobrany sprzęt AGD.

Z pewnością chętnie zapoznają się Państwo z prezentowaną na naszej stronie internetowej galerią. Znajdują się w niej zrealizowane projekty, zachwycające elegancją, zastosowanymi rozwiązaniami oraz wyjątkowo inspirujące.

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na jedyne w swoim rodzaju, klasyczne meble kuchenne.

Klasyczna kuchnia z drewnianymi frontami

Klasyczna kuchnia z dębowymi frontami – pomieszczenie idealne, aby pięknie ją wyeksponować za pomocą dopasowanych elementów wyposażenia... i od razu robi się przytulnie. Wszystko jest na swoim miejscu – strefa przechowywania, strefa gotowania i strefa zmywania.

Funkcjonalnym elementem całości zabudowy kuchennej jest wyspa, która dodatkowo stanowi miejsce spożywania posiłków w centrum pomieszczenia.

Ażurowe fronty tworzą niepowtarzalny klimat i dodają całości charakterystycznego wyglądu. Bardzo istotną rzeczą jest również dobrze dobrane oświetlenie, jakie mają nasze klasyczne meble kuchenne.

Galeria kuchni klasycznych

KONTAKT

Siedziba glówna naszej firmy mieści się w podpoznańskim Skórzewie przy ul. Poznańskiej 71. Tutaj również znajduje się nasz największy salon sprzedaży. Tuż obok, przy ul. Polnej 11 na powierzchni ponad 2000 m2 znajduje się nasz zakład produkcyjny oraz magazyny okuć meblowych i sprzętu AGD.
Adres Ulica : Poznańska 71 Kod pocztowy : 60 - 185 Skórzewo k/Poznania
Numery telefonów Stacjonarny : (61) 8 143 933 Komórkowy : 783 969 699
Email adres Centrala : biuro@meblobuk.com.pl
Pozostałe informacje Strona internetowa : www.meblobuk.com.pl Numer NIP: 777-10-06-286

Nasza siedziba główna na Mapach Google