KUCHNIE KLASYCZNE

K lasyczne meble kuchenne, to wyroby o ponadczasowej elegancji oraz wyjątkowym charakterze, które od zawsze stanowiły nieodłączny element kojarzący się z ciepłem domowego ogniska. Wykonywane przez nas wyposażenie stylem nawiązuje do wzornictwa rustykalnego – dawniej dominującego w mieszkaniach. Najbardziej wyróżniającą cechą są w tym przypadku fronty wykonane z solidnego i wytrzymałego, litego drewna. Posiadają one często krawędzie ozdobione frezami, rzeźbieniami lub posiadające ażurowe wypełnienia. Nadają one pomieszczeniu niepowtarzalnego stylu i zachęcają do przebywania w emanującym ciepłem wnętrzu, zachwycającym dodatkowo miłą dla oka, stonowaną kolorystyką.


N ie da się też pominąć faktu, iż nieodzownym elementem uzupełniającym klasyczne meble kuchenne jest odpowiednio dobrany sprzęt AGD. Z pewnością chętnie zapoznają się Państwo z prezentowaną na naszej stronie internetowej galerią. Znajdują się w niej zrealizowane projekty, zachwycające elegancją, zastosowanymi rozwiązaniami oraz wyjątkowo inspirujące. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na jedyne w swoim rodzaju, klasyczne meble kuchenne.


P onadczasowy styl. Piękne, klasyczne meble kuchenne z dewnianymi frontami nadają pomieszczeniu ten niepowtarzalny ponadczasowy styl. Nadają kuchni rustykalny urok tworząc ciepłą, niepowtarzalną atmosferę.
.

N ieodzownym elementem rustykalnej kuchni jest odpowiednio dobrany sprzęt AGD o klasycznych cechach. Idealnie w ten klimat wpasują się piekarniki i płyty w stylu retro, a okapy kuchenne, których drewno barwione jest na kolor frontów tworzą spójną całość.

.

K limat sprzed lat. To właśnie klasyczne kuchnie z drewnianym elementami sprawiają, że czujemy się w nich jak przed lat, kiedy stosowano naturalne materiały do produkcji mebli. Uzupełnieniem mogą być stół i krzesła wykonane z drewna.

.N najnowsz ekspozycja w salonie w Skórzewie. Dębowy fornir połączono z szarymi matowymi frontami. Wyjątkowo pojemna lodówka o szerokości 70 cm w zabudowie pomieści większą ilość artykułów. Porządek w naczyniach ułatwi zmywarka z dolnym, unoszonym do góry koszem. Idealnie wkomponowany czarny piekarnik Amica wraz z indukcyjną płytą.
.


K lasyczne meble kuchenne z białymi frontami idealnie kontrastują z ciemnym blatem. Mimo klasycznego charakteru kuchni, lodówka Side by Side z podwójnymi drzwiami komponuje się z meblami. Kuchnia posiada wiele przeszklonych frontów. W zabudowie najnowsza kolekcja sprżetu Whirlpoola w kolorze białym.


.


K lasyczna kuchnia z drewnianymi frontami drwenianymi w kolorze zielonym. Dziś już mniej popularna, chociaż nadal ceniona wśród osób, dla których liczy się rustykalny charakterz zabudowy. Nad szerokim, wolnostojącym piekarnikiem, rustykalny okap wybarwiony jak fronty na kolor zielony. Kuchnia ciepła, przytulna i jednocześnie funkcjonalna.


.


K lasyka z wyspą. Klasyczna kuchnia z drewnianymi frontami. Nad płytą grzewczą, rustykalny okap Falmec, którego drewniane ramy zostały wybarwione na kolor frontów. Duży blat roboczy na wyspie, przeszklone fronty, witryna z przeszklonym frontem.


.


K lasyczna kuchnia z frontami MDF, które zostały pokryte matowym lakierem i odpowiednio dobrany blat idealnie wkomponowały się w wystrój wnętrza. Na ścianie zastosowano płytę MDF w kolorze frontów oraz w kolorze blatów laminowaną płytę.


.


R etro brązowa. Klasyczna kuchnia z drewnianymi frontami w kolorze brązowym. Nad płytą grzewczą, rustykalny okap wybarwiony na kolor frontów. Dodatkowym elementem podkreślającym charakter jest bateria retro w kolorze antyczny brąz..


K lasyczna kuchnia z dębowymi frontami. Klasyczny w kolorze ecru piekarnik Amica EBR 7331 W z analogowym zegarem podkreśla styl kuchni. Mędzy wiszącymi szafkami rustykalny okap z drewnianymi ramami wybarwionymi na kolor frontów.
.


K olejna kuchnia z drewnianymi frontami. Na ścianie wiszące szafki z ażurowymi frontami. Mimo klasycznego charakteru zastosowano sprzęt AGD z nowoczesnej linii. W zabudowie słupkowej piekarnik elektryczny, a nad nim mikrofala. .


K uchnia klasyczna z frontami z litego drewna. Blat z litego drewna podkreśla rustykalny charakter zabudowy. Zastosowano czarny klasyczny piekarnik Whirlpool AKP 290 wraz z płytą gazową retro również Whirlpool. .