KUCHNIE NOWOCZESNE

O ferowane przez nas wyroby mają swój wyjątkowy charakter i doskonale sprawdzają się podczas codziennego użytkowania. Nie da się nie zauważyć, iż w ostatnich latach, to właśnie nowoczesne meble kuchenne zdominowały rynek i zdobyły uznanie wielu Klientów. Nasza oferta obejmuje wyposażenie z frontami laminowanymi, fornirowanymi, lakierowanymi oraz akrylowymi. Seria z frontami laminowanymi posiada elementy wykonane ze specjalnego tworzywa. Jest to materiał o wysokiej wytrzymałości mechanicznej i dużej twardości powierzchni. Tym samym, jest odporny na zarysowania oraz zabrudzenia..


K olekcja z frontami lakierowanymi to nowoczesne meble kuchenne utrzymane w modernistycznym stylu, w których dominują smukłe linie, proste krawędzie i liczne podświetlenia typu LED. Bogata oferta kolorów z pewnością pozwoli Państwu wybrać taką aranżację, która spełni oczekiwania zarówno pod względem estetycznym jak i użytkowym. Na uwagę zasługują też fronty akrylowe – o wysokim połysku, odporne na działanie promieniowania UV, nietoksyczne oraz wodoodporne i które z łatwością można utrzymać w czystości. Zaś nowoczesne meble kuchenne z frontami fornirowanymi wyróżnia piękno oraz kolor naturalnego drewna.K uchnie z lakierowanymi frontami to nowoczesne meble kuchenne w modernistycznym stylu, gdzie dominują smukłe linie, proste krawędzie oraz liczne podświetlenia typu LED.
.


C echą charakterystyczną nowoczesnych mebli kuchennych to prostota form i minimalizm. Fronty gładkie, przeważnie wykonane w technice lakierowania lub akrylu.

.


K uchnia nowoczesna to liczne podświetlenia ledowe, półki szklane z matowymi kraedziami nadające efekt rozmycia podświetlenia. Dominuje oświetlenie ledowe w barwie ciepłej lub zimnej.

.N owoczesne meble kuchenne. Fronty w białym połysku. W zabudowie słupkowej piekarnik elektryczny wraz z kuchenką mikrofalową. Kuchnia ze szklanym panelem ściennym. Grafika z owocami.


.


N owoczesna kuchnia z frontami w kolorze czarnym na wysoki połysk oraz frontami laminowanymi. Liczne blaty robocze ułatwiają kuchenne prace. W narożniku piekarnik w kolorze czarny mat, płyta gazowa na czarnym szle.


.


D uża, funkcjonalna kuchnia wraz z zabudowaną spiżarnią. Fronty w kolorze białym na wysoki połysk. Ciekawym elementem jest wyspowy okap Faber Arkea, który pełni również funkcję wiszącej lampy z możliwością zmiany kolorystyki..


N owoczesne meble na wymiar z frontami akrylowymi w połączeniu z laminatem. Wysoka zabudowa z szafami HB zakończone szafą z grafiką. Szeroka, pięciopalnikowa płyta gazowa. Narożnikowy granitowy zlewozmywak.


.


K uchnia nowoczesna z fornirowanymi frontami w kolorze Venge w połączeniu z frontami MDF. Duża powierzchnia blatów roboczych ułatwia pace kuchenne. Szerokie szafki wiszące z dużą przetrzenią użytkową..


N owoczesna kuchnia z grafitowymi frontami w połysku. Blat z konglomeratu, w zabudowie szafek HB kompaktowy sprzęt marki Electrolux. Pomiędzy szafkami HB wkomponowano szklany panel z grafiką. Lodówka Side by Side..


K uchnia z frontami w białym połysku. Zabudowa z wieloma podświetleniami led nadaje kuchni nowczesnego charakteru. Konglomeratowy blat z komorą zlewozmywakową. Między meblami lodówka Side by Side..


N owoczesne meble kuchenne z osobną wyspą. Zastosowano fronty MDF lakierowane w połączeniu z frontami fornirowanymi. W szafce narożnej system Peka Magic-corner. Nad płytą gazową wiszący okap Falmec,.


K uchnia nowoczesna z frontami MDF oraz frontami laminowanymi. Przyścienny okap z czarnym szkłem, zabudowa HB z piekarnikiem oraz mikrofalą Amica w kolorze czarnym. W blacie granitowy zlewozmywak..