Nowoczesne meble kuchenne

Oferowane przez nas wyroby mają swój wyjątkowy charakter i doskonale sprawdzają się podczas codziennego użytkowania.

Nie da się nie zauważyć, iż w ostatnich latach, to właśnie nowoczesne meble kuchenne zdominowały rynek i zdobyły uznanie wielu Klientów. Nasza oferta obejmuje wyposażenie z frontami laminowanymi, fornirowanymi, lakierowanymi oraz akrylowymi.

Seria z frontami laminowanymi posiada elementy wykonane ze specjalnego tworzywa. Jest to materiał o wysokiej wytrzymałości mechanicznej i dużej twardości powierzchni. Tym samym, jest odporny na zarysowania oraz zabrudzenia.

Kolekcja z frontami lakierowanymi to nowoczesne meble kuchenne utrzymane w modernistycznym stylu, w których dominują smukłe linie, proste krawędzie i liczne podświetlenia typu LED. Bogata oferta kolorów z pewnością pozwoli Państwu wybrać taką aranżację, która spełni oczekiwania zarówno pod względem estetycznym jak i użytkowym.

Na uwagę zasługują też fronty akrylowe – o wysokim połysku, odporne na działanie promieniowania UV, nietoksyczne oraz wodoodporne i które z łatwością można utrzymać w czystości. Zaś nowoczesne meble kuchenne z frontami fornirowanymi wyróżnia piękno oraz kolor naturalnego drewna.

Nowoczesny styl

Lakier, fornir, laminat lub arktyl to materiały, z których wykonane są fronty w kuchniach nowoczesnych.

Liczne podświetlenia ledowe

Cechą charakterystyczną są liczne podświetlenia ledowe, które nadają kuchni nowoczesny i niepowtarzalny styl.

Nowoczesny sprzęt AGD

Nieodzownym elementem w nowoczesnych kuchniach jest sprzęt AGD, który podkreśla linię mebli.

Galeria kuchni nowoczesnych

Kontakt

Siedziba glówna naszej firmy mieści się w podpoznańskim Skórzewie przy ul. Poznańskiej 71. Tutaj również znajduje się nasz największy salon sprzedaży. Tuż obok, przy ul. Polnej 11 na powierzchni ponad 2000 m2 znajduje się nasz zakład produkcyjny oraz magazyny okuć meblowych i sprzętu AGD.
Adres Ulica : Poznańska 71 Kod pocztowy : 60 - 185 Skórzewo k/Poznania
Numery telefonów Stacjonarny : (61) 8 143 933 Komórkowy : 783 969 699
Email adres Centrala : biuro@meblobuk.com.pl
Pozostałe informacje Strona internetowa : www.meblobuk.com.pl Numer NIP: 777-10-06-286

Nasza siedziba główna na Mapach Google