Targi JANUARY FURNITURE SHOW Birmingham

W styczniu 2017 roku braliśmy udział w targach meblowych January Furniture Show w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Na naszym stoisku przedstawiliśmy projekt zabudowy pokoju akademickiego typu studio z aneksem kuchennym. Na zestaw składała się szafa, łóżko, biuro oraz dwuosobowa sofa i mała kuchnia. Głównym założeniem projektu było przedstawienie prostych i przede wszystkim funkcjonalnych mebli - szafa wyposażona została w lustro i połączona z otwartym regałem na książki, a łóżko pod materacem skrywa pokaźną przestrzeń do składowania np. walizek. Odważne połączenie żółtych płyt z ciemnym obrzeżem PCV zwracało uwagę odwiedzających targi gości i cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

Firma MEBLOBUK ma bogate doświadczenie we współpracy z zarówno polskimi jak i zagranicznymi deweloperami oraz inwestorami, która w zależności od potrzeb kontrahenta przybiera różne postaci. W ramach kooperacji przewidujemy chociażby budowanie showroomów (pokojów pokazowych) które są stanowią przykład jakości naszych wyrobów. Pokoje pokazowe wyposażamy również w niezbędne materiały tj. ekspozytory próbek czy katalogi.

KONTAKT

Siedziba glówna naszej firmy mieści się w podpoznańskim Skórzewie przy ul. Poznańskiej 71. Tutaj również znajduje się nasz największy salon sprzedaży. Tuż obok, przy ul. Polnej 11 na powierzchni ponad 2000 m2 znajduje się nasz zakład produkcyjny oraz magazyny okuć meblowych i sprzętu AGD.
Adres Ulica : Poznańska 71 Kod pocztowy : 60 - 185 Skórzewo k/Poznania
Numery telefonów Stacjonarny : (61) 8 143 933 Komórkowy : 783 969 699
Email adres Centrala : biuro@meblobuk.com.pl
Pozostałe informacje Strona internetowa : www.meblobuk.com.pl Numer NIP: 777-10-06-286

NASZA SIEDZIBA GŁÓWNA NA MAPACH GOOGLE