>


MEBLE DLA AKADEMIKÓW

W styczniu 2017 roku braliśmy udział w targach meblowych January Furniture Show w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Na naszym stoisku przedstawiliśmy projekt zabudowy pokoju akademickiego typu studio z aneksem kuchennym. Na zestaw składała się szafa, łóżko, biuro oraz dwuosobowa sofa i mała kuchnia. Głównym założeniem projektu było przedstawienie prostych i przede wszystkim funkcjonalnych mebli - szafa wyposażona została w lustro i połączona z otwartym regałem na książki, a łóżko pod materacem skrywa pokaźną przestrzeń do składowania np. walizek. Odważne połączenie żółtych płyt z ciemnym obrzeżem PCV zwracało uwagę odwiedzających targi gości i cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Firma MEBLOBUK ma bogate doświadczenie we współpracy z zarówno polskimi jak i zagranicznymi deweloperami oraz inwestorami, która w zależności od potrzeb kontrahenta przybiera różne postaci. W ramach kooperacji przewidujemy chociażby budowanie showroomów (pokojów pokazowych) które są stanowią przykład jakości naszych wyrobów. Pokoje pokazowe wyposażamy również w niezbędne materiały tj. ekspozytory próbek czy katalogi.


P rojekt zabudowy pokoju akademickiego typu studio z aneksem kuchennym. Zestaw składa się z szafy, łóżka, biura oraz dwuosobowej sofy i małej kuchni.
.

A neks kuchenny wyposażono z podstawowy sprzęt AGD, piekarnik elektryczny, płytę gazową na szkle oraz wbudowany w szafkę okap kuchenny.

.

F unkcjonalny pokój studencki wyposażony w pojemną, dwudrzwiową szafę, biurko oraz łóżko, za którym znalazło się miejsce na półki.

.