PEKA - ERGONOMIA W KUCHNI

W naszych meblach stosujemy rozwiązania, które idealne wykorzystują dostępną przestrzeń przeznaczoną do przechowywania naczyń oraz zywności. W zakresie wyposażenia naszych mebli w systemy podnoszące komfort użytkowania współpracujemy z firmą Peka, która jest wiodącym producentem takich systemów jak kosze do szafek narożnych ( Magic Corner, Le Mans, ), systemów takich jak Dispensa, za pomocą którego możliwy jest dostęp do całej zawartości szafki za jednym ruchem ręki.

SYSTEMY KUCHENNE DO SZAFEK NAROŻNYCH

 • Le mans I
  Producent Peka / System do szafek narożnych /

  Le mans I – przejrzystość i komfort połączone z optymalnym wykorzystaniem przestrzeni. Cechą charakterystyczną są wysuwające się oddzielnie półki na zewnątrz szafki.

 • Le mans II
  Producent Peka / System do szafek narożnych /

  W odróżnieniu od systemu Le Mans, nowy system Le Mans II umożliwia zmianę wysokości ustawienia półek już w trakcie użytkowania. Można tego dokonać w prosty sposób nie używając do tego celu narzędzi, ułatwia to specjalny system SoftStopp.

 • Magic-Corner Comfort
  Producent Peka / System do szafek narożnych /

  Doskonały system opracowany przez firmę Peka mający na celu idealne wykorzystanie trudno dostępnej przestrzeni w szafkach narożnych. System umożliwia w prosty sposób płynne wysunięcie przednich oraz tylnych koszy. Tylne kosze automatycznie przesuwają się zajmując miejsce przednich.

 • Magic-Corner Standard
  Producent Peka / System do szafek narożnych /

  W systemie Magic Corner Standard przednie kosze za pomocą ramy przymocowane są bezpośrednio do frontu i podczas jego otwierania wyjeżdżają na zewnątrz szafki. Tylne kosze w tym samym czasie przesuwane są na bok, umożliwiając dostęp do ich zawartości.

 • REVO 90
  Producent Peka / System do szafek narożnych /

  Charakterystyczną cechą tego niezwykle zaawansowanego technicznie systemu jest chowający się front wraz z systemem do środka. Obraca on się wraz z półkami wewnątrz szafki. Zaawansowana technika umożliwia kontrolę podczas ruchu na każdym etapie ( począwszy od otwarcia przez obrót do automatycznego zamknięcia.

 • SYSTEMY OBROTNIC
  Producent Peka / System do szafek narożnych /

  Obrotnice dostępne o kształcie 1/2 koła, 3/4 koła, 4/4 koła oraz 45 stopni. Dopuszczalne obciążenie na jedną półkę to 20 kg. System obrotnic przeznaczony jest do szafek posiadających front na zawiasach.

DISPENSA - SYSTEM DO SZAFEK WYSOKICH

Doskonały system Dispensa, który umożliwia dostęp do całej zawartości szafki za jednym ruchem ręki. System umożliwia przechowywanie zapasów w jednej wysokiej szafce, którą można umieścić np. obok lodówki tworząc łatwo dostępną spiżarnię. Dispensa to kolejny system w naszej ofercie, który pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni

KONTAKT

Siedziba glówna naszej firmy mieści się w podpoznańskim Skórzewie przy ul. Poznańskiej 71. Tutaj również znajduje się nasz największy salon sprzedaży. Tuż obok, przy ul. Polnej 11 na powierzchni ponad 2000 m2 znajduje się nasz zakład produkcyjny oraz magazyny okuć meblowych i sprzętu AGD.
Adres Ulica : Poznańska 71 Kod pocztowy : 60 - 185 Skórzewo k/Poznania
Numery telefonów Stacjonarny : (61) 8 143 933 Komórkowy : 783 969 699
Email adres Centrala : biuro@meblobuk.com.pl
Pozostałe informacje Strona internetowa : www.meblobuk.com.pl Numer NIP: 777-10-06-286

NASZA SIEDZIBA GŁÓWNA NA MAPACH GOOGLE