Facebook Instagram

Meble kuchenne Dopiewo

Sprawdzony producent mebli kuchennych – Dopiewo i okolice

Meblobuk to polski producent, który realizuje kuchnie na wymiar w Dopiewie i okolicach. Jesteśmy rodzinną firmą, która od 30 lat produkuje meble kuchenne na indywidualne zamówienie klienta. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Każde zamówienie realizujemy terminowo, ponieważ dbamy o czas naszych klientów. Meble kuchenne na wymiar tworzymy precyzyjnie, z dbałością o najmniejsze detale. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę od pomiaru po montaż. Meble kuchenne produkujemy od 1989 roku, dlatego mamy duże doświadczenie w branży. Jeśli mieszkasz w Dopiewie lub okolicach, skorzystaj z pomocy naszej profesjonalnej obsługi lub skonsultuj się w sprawie indywidualnego projektu. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej postaw na solidnie wykonaną kuchnię Twoich marzeń!

Gdzie zamówić meble kuchenne na wymiar?

Zastanawiasz się, gdzie możesz znaleźć profesjonalny salon meblowy w Dopiewie? Meblobuk realizuje indywidualne projekty kuchni na wymiar, które uwzględniają i spełniają oczekiwania klientów. Tworzymy rozwiązania w nowoczesnym lub klasycznym stylu, zachowując uniwersalny charakter pomieszczenia. Do produkcji mebli kuchennych na wymiar, wykorzystujemy wysokiej jakości materiały. To wpływa na ostateczny efekt, który jest dla klienta satysfakcjonujący. Ponadto, posiadamy profesjonalny park maszynowy i lakiernię, które umożliwiają nadzór nad całym procesem produkcji. Zarówno park maszynowy, jak i lakiernia, pozwalają nam intensywnie pracować nad najlepszymi rozwiązaniami wśród mebli kuchennych tak, aby spełnić wymagania każdego klienta. Dzięki temu tworzymy solidne i funkcjonalne meble kuchenne na wymiar dla klientów z Dopiewa i okolic. Wykonujemy także m.in. meble kuchenne w Skórzewie oraz kuchnie na wymiar w Poznaniu.

Meblobuk – wysokiej jakości meble kuchenne w Dopiewie

Przyjmuje się, że kuchnia jest sercem domu. Ponadto, jest też miejscem przygotowywania posiłków, dlatego warto zadbać o poczucie komfortu i wysoką jakość mebli, odpornych na negatywny wpływ czynników zewnętrznych. Jako producent mebli kuchennych, wykonujemy kuchnie na wymiar w Dopiewie, dbając o najwyższą jakość wykonania usług. Wykonując projekty mebli kuchennych, ważne są dla nas komfort i ergonomia pracy w kuchni. Kuchnie na wymiar wykonujemy z niezwykłą dokładnością, dbając o każdy najmniejszy szczegół i maksymalnie wykorzystując możliwości pomieszczenia. Nasz doświadczony i profesjonalny zespół dostarcza wysokiej jakości meble na wymiar w Dopiewie i okolicach, także dla hoteli, pensjonatów i apartamentów. W zależności od preferencji można zdecydować się na nowoczesny lub klasyczny design kuchni na wymiar i dopasować ją do swoich potrzeb. Nowoczesny projekt kuchni obejmuje takie wykończenia jak GLOSS WHITE i PERFECT MATT, natomiast w ramach klasycznego stylu możemy wyróżnić COPPER, MODERN CLASSIC i RUSTICA.

Dopiewo – funkcjonalne kuchnie na wymiar

Dlaczego warto wybrać Meblobuk? Wykonujemy indywidualne projekty mebli kuchennych na wymiar terminowo i sprawnie. Na życzenie klienta dobieramy odpowiedni sprzęt AGD tak, by współgrał z resztą projektu. Jesteśmy polskim producentem mebli kuchennych i mimo, że nie posiadamy sklepu meblowego w Dopiewie, realizujemy tam zamówienia. Kuchnie na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają do dyspozycji niewielką powierzchnię. Odpowiednio zaprojektowane szafki kuchenne, pozwolą stworzyć przyjazną i funkcjonalną przestrzeń.

Oferujemy kompleksową usługę, która obejmuje pomiar, projekt, wykonanie, transport i montaż mebli. Nasze usługi świadczymy również na terenie Skórzewa, Komorników, Lubonia, Dopiewa, Buku, Swarzędza, Suchego Lasu i Poznania. Kompetentna obsługa z pewnością Tobie doradzi – wystarczy, że skorzystasz z formularza kontaktowego, który znajduje się na naszej stronie internetowej lub zadzwoń (783 969 699).

Fronty kuchenne /

biały połysk

Szafy /

System TANDEM na produkty nie wymagające chłodzenia

Siedziba główna, Skórzewo

od pn-pt: 10-18
sob: 10-14

783 969 699
poznan@meblobuk.com.pl

ul. Poznańska 71
60 – 185 Skórzewo


    Komfort i ergonomia pracy w kuchni to dla nas podstawa.

    Zobacz, jak rozwijamy się dla Ciebie od 1989 roku.