Meble kuchenne Poznań

Meblobuk – salon meblowy pod Poznaniem

Meblobuk posiada firmowy sklep meblowy pod Poznaniem, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do kuchni. Poznaj nasze kolekcje – nowoczesną GLOSS WHITE i klasyczną RUSTICA. Meblobuk to polski producent mebli kuchennych z Poznania, który ma wieloletnie doświadczenie w branży. Realizujemy projekty indywidualne oraz tworzymy kolekcje stałe już od 1989 roku. 

Zastanawiasz się, gdzie kupić solidnie wykonane meble kuchenne? Odwiedź nasz sklep meblowy w Skórzewie pod Poznaniem i skorzystaj z pomocy kompetentnej obsługi. Pracujemy z młodą, wykwalifikowaną kadrą, która w dużej mierze odpowiada za sukces naszej firmy. Realizujemy również kuchnie na wymiar oraz projekty mebli kuchennych w Poznaniu i okolicach.

Dlaczego warto wybrać meble kuchenne od Meblobuk?

Meblobuk to profesjonalny producent mebli kuchennych z Poznania. Skorzystaj z naszego doświadczenia i wybierz pięknie wykończoną, funkcjonalną kuchnię na wymiar. Dlaczego warto kupić nasze meble kuchenne?

  • dbamy o Twój czas, dlatego szybko realizujemy zamówienia
  • posiadamy park maszynowy i lakiernię, dzięki czemu stale kontrolujemy jakość produkcji
  • do wykonania mebli kuchennych wykorzystujemy wysokiej jakości materiały
  • dbamy o indywidualne podejście do klienta, dlatego realizujemy meble kuchenne na wymiar w Poznaniu i okolicach
  • wiemy, że kuchnie na wymiar wymagają precyzji, dlatego wykonujemy zamówienia z największą dokładnością
  • doświadczenie w branży przekłada się na znajomość trendów oraz potrzeb klientów

Odwiedź nasz salon meblowy pod Poznaniem

Szukasz producenta mebli kuchennych w Poznaniu, który dba o kompleksową obsługę klienta? Jesteśmy odpowiedzialni za pomiar, projekt, wykonanie, transport oraz montaż, ponieważ zależy nam na realizowaniu wysokiej jakości usług. Posiadamy nie tylko salon meblowy pod Poznaniem, ale także tworzymy kuchnie na wymiar wraz z dostosowanym do projektu sprzętem AGD na życzenie klienta. Na stronie internetowej Meblobuk znajduje się formularz kontaktowy. Skontaktuj się z nami, a doradzimy Tobie, jakie meble kuchenne warto wybrać oraz ustalimy szczegóły dotyczące projektu. Wybierz producenta polskich mebli i ciesz się funkcjonalną kuchnią w nowoczesnym stylu. 

Szafy /

System TANDEM na produkty nie wymagające chłodzenia

Siedziba główna, Skórzewo

od pn-pt: 10-18
sob: 10-14

783 969 699
poznan@meblobuk.com.pl

ul. Poznańska 71
60 – 185 Skórzewo


Komfort i ergonomia pracy w kuchni to dla nas podstawa.

Zobacz, jak rozwijamy się dla Ciebie od 1989 roku.