Facebook Instagram

Meble kuchenne Skórzewo

Naszym priorytetem są solidnie wykonane meble kuchenne, zaprojektowane z myślą o codziennym, wygodnym użytkowaniu przez klientów ze Skórzewa. Jesteśmy polskim producentem, który od 1989 roku tworzy niepowtarzalne projekty, utrzymane w ponadczasowym stylu. Dzięki temu Twoja kuchnia w Skórzewie będzie nie tylko elegancka, ale przede wszystkim maksymalnie funkcjonalna. Wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na wysoki standard współpracy z klientami oraz intuicję, która umożliwia proponowanie najlepszych rozwiązań. Kuchnie na wymiar w naszym wykonaniu łączą innowacyjne technologie z szacunkiem do tradycji, co z pewnością docenią mieszkańcy Skórzewa. Projektujemy meble kuchenne w klasycznym i nowoczesnym stylu, dzięki czemu każda realizacja ma ponadczasowy charakter. Przekonaj się, czego możesz się spodziewać, współpracując z nami.

Meble kuchenne wykonane z wysokiej jakości materiałów

Cenimy niezależność oraz czas naszych klientów ze Skórzewa, dlatego posiadamy własny park maszynowy i lakiernię. Tym sposobem nie tylko szybko realizujemy projekty kuchni na wymiar, ale również kontrolujemy każdy etap procesu produkcji. Jednak na pierwszym miejscu stawiamy jakość wykonania, dlatego możesz oczekiwać, że meble kuchenne będą solidne. Do tworzenia blatów wykorzystujemy między innymi lite drewno, kamień oraz konglomerat kwarcowy, który charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia, o które nietrudno w kuchni. Fronty również powstają z materiałów wysokiej jakości – efekt końcowy z pewnością zadowoli najbardziej wymagające osoby. Jeżeli chcesz przekonać się, jak w rzeczywistości wyglądają nasze meble kuchenne, odwiedź salon meblowy w Skórzewie i skonsultuj się z profesjonalną obsługą dostępną na miejscu.

Solidne wykończenie i dbałość o detale

Wykończenie własnych czterech kątów wymaga udanej współpracy z fachowcami, ale niestety nie zawsze okazuje się to możliwe. Naszym zdaniem meble kuchenne na wymiar powinny być praktyczne i estetycznie wykonane. Myślisz podobnie? Zapewniamy nie tylko kompleksową opiekę podczas realizacji projektu, ale przede wszystkim stworzenie kuchni przemyślanej, w której każdy mechanizm jest w pełni sprawny i spełnia swoje zadanie. Jesteśmy przekonani, że gotowanie to przyjemność, dlatego dbamy o to, by projekty mebli kuchennych realizowane w Skórzewie były funkcjonalne. Drugi ważny aspekt to estetyka. Odpowiednie wykończenie oraz wykorzystanie materiałów dobrej jakości wpływają na ostateczny efekt wizualny. Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę w projekcie mebli kuchennych na wymiar:

  • rodzaj frontu i uchwytu, który zapewnia wygodne korzystanie z kuchni,
  • rodzaj i materiał, z jakiego wykonany jest blat, który zapewni trwałość mebli na lata,
  • jakość i usytuowanie w kuchni sprzętu AGD, dzięki czemu poruszanie się po kuchni będzie przyjemnością
  • dotychczasowe realizacje producenta mebli kuchennych, które stanowią potwierdzenie jakości usług.

Sklep meblowy w Skórzewie daje możliwość weryfikacji naszych projektów mebli kuchennych oraz rozwiązań, które stosujemy na co dzień.

Terminowo wykonane kuchnie na wymiar w Skórzewie

Szukasz firmy, która zapewnia kompleksową obsługę klienta oraz terminową realizację zleceń? Meblobuk to profesjonalny producent mebli kuchennych – najważniejsze jest dla nas tworzenie kuchennych aranżacji, w których można poczuć się jak w domu. Odpowiadamy za pomiar, projekt, wykonanie, transport oraz montaż szafek kuchennych. Tworzymy kuchnie na wymiar w Poznaniu oraz w Skórzewie wraz z dopasowanym sprzętem AGD, dzięki czemu gotowanie zawsze będzie przyjemnością. Wykorzystujemy sprzęt renomowanych producentów takich jak Amica, Bosh czy Whirlpool, ponieważ zależy nam na jakości każdego elementu tworzącego Twoją przyszłą kuchnie.

Rozumiemy, że decyzja o zakupie mebli kuchennych na wymiar wymaga konsultacji, dlatego zapraszamy do naszego salonu meblowego w Skórzewie, w którym konsultanci rozwieją wszelkie wątpliwości. Postaw na współpracę ze specjalistami, którzy o kuchni wiedzą wszystko!

Fronty kuchenne /

biały połysk

Szafy /

System TANDEM na produkty nie wymagające chłodzenia

Siedziba główna, Skórzewo

od pn-pt: 10-18
sob: 10-14

783 969 699
poznan@meblobuk.com.pl

ul. Poznańska 71
60 – 185 Skórzewo


    Komfort i ergonomia pracy w kuchni to dla nas podstawa.

    Zobacz, jak rozwijamy się dla Ciebie od 1989 roku.