Facebook Instagram

Meble kuchenne Suchy Las

Realizujemy zamówienia na solidne i atrakcyjne wizualnie kuchnie na wymiar w Suchym Lesie. Naszym priorytetem jest tworzenie funkcjonalnych pomieszczeń, w których codziennie z przyjemnością wykonywać się będzie codzienne obowiązki. Podczas sporządzania projektu wiele uwagi poświęcamy estetyce, ponieważ chcemy, żeby nasze kuchnie na wymiar były piękne i pełne ciepła. Używamy materiałów wyłącznie o wysokiej jakości, które są gwarancją trwałości oraz niezawodności na przestrzeni lat. Skorzystaj z naszego doświadczenia, a pomożemy Ci stworzyć wymarzoną kuchnię na wymiar w Suchym Lesie. Szukasz gotowego projektu? Wybierz się na wycieczkę i odwiedź nasz salon meblowy w Skórzewie. Znajdziesz tam zarówno nowoczesne, jak i klasyczne propozycje szafek ze stałej oferty.

Meble kuchenne na wymiar w Suchym Lesie? Postaw na sprawdzonego producenta

Meblobuk tworzy profesjonalne projekty mebli do kuchni na wymiar od 1989 roku. Jesteśmy polską, rodzinną firmą, dlatego doskonale rozumiemy Twoje potrzeby. Oferujemy kuchnie na wymiar w Poznaniu, jak również w Suchym Lesie. Mamy nie tylko wieloletnie doświadczenie w branży, ale również posiadamy własny park maszynowy. Dzięki temu masz pewność, że precyzyjnie wykonujemy wszystkie złożone u nas zamówienia. Nasze szafki kuchenne i blaty to inwestycja na lata.

Jako profesjonalny producent mebli kuchennych w Suchym Lesie do każdego zlecenia podchodzimy w sposób kompleksowy. Nasi fachowcy przyjadą do Ciebie i wykonają niezbędne, precyzyjne pomiary. Na ich podstawie sporządzimy projekt z uwzględnieniem wszystkich Twoich wytycznych. W momencie, kiedy zostanie on zatwierdzony, zaczynamy wcielać go w życie. Wykonaną kuchnię na wymiar bezpiecznie przetransportujemy oraz zamontujemy.

Kuchnie na wymiar – czy warto?

W czasach, gdzie prym wiodą sklepy sieciowe z gotowymi rozwiązaniami, indywidualne projekty kuchni na wymiar znów wracają do łask. Jako profesjonalny producent mebli kuchennych jesteśmy w stanie podołać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta. Realizacje naszych zleceń są: solidne, atrakcyjne wizualnie oraz funkcjonalne. Warto skorzystać z naszej oferty, gdyż:

 • meble kuchenne na wymiar pozwolą maksymalnie wykorzystać i zagospodarować dostępną w pomieszczeniu przestrzeń,
 • szafki można swobodnie dopasować do indywidualnych potrzeb całej rodziny,
 • estetyczna zabudowa sprzętu AGD nie stanowi najmniejszego problemu,
 • każdy projekt dostosowany jest do możliwości pomieszczenia – można zdecydować się nawet na kuchnię zabudowaną po sam sufit,
 • nic nas nie ogranicza. Jako sprawdzony producentem mebli kuchennych lubimy wyzwania i niestandardowe rozwiązania.

Zabudowany w kuchni na wymiar sprzęt AGD

Jako profesjonalny producent mebli kuchennych w Suchym Lesie oferujemy produkty najwyższej jakości. Są one nie tylko wyrazem panujących obecnie trendów, ale i w pełni funkcjonalne. Już od wielu lat prowadzimy nasz sklep meblowy i oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Korzystając z doświadczenia doradzimy Ci, w jaki sposób najkorzystniej rozstawić kuchenne wyposażenie, a w tym lodówkę, piekarnik, zmywarkę, czy też płytę grzewczą. Na życzenie klienta wyposażamy również nasze kuchnie w sprawdzony sprzęt AGD. Stawiamy na produkty tylko znanych marek, takich jak:

 • Amica,
 • Smeg,
 • Siemens,
 • Whirlpool,
 • Bosch,
 • Electrolux,
 • AEG.

Wybrane zmywarki, czy też lodówki, według wytycznych klienta, umieścić możemy w zabudowie. Całość ostatecznie tworzyć będzie spójną, estetyczną kuchnię na wymiar. Odwiedź również nasz sklep meblowy i zapoznaj się ze stałą ofertą.

Masz jakieś pytania i zastanawiasz się, czy nasze projekty mebli kuchennych w Suchym Lesie sprostają Twoim wymaganiom? Skontaktuj się z nami! Wykorzystamy nasze doświadczenie i udzielimy Ci rzetelnych informacji, rozwiewając tym samym wszelkie wątpliwości. Możesz wysłać do nas formularz kontaktowy, znajdujący się na stronie, lub też skontaktować się z nami telefonicznie. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego stacjonarnego salonu. Obecne w nim meble kuchenne w Skórzewie stanowią naszą stałą ofertę i z pewnością Cię zainspirują.

Fronty kuchenne /

biały połysk

Szafy /

System TANDEM na produkty nie wymagające chłodzenia

Siedziba główna, Skórzewo

od pn-pt: 10-18
sob: 10-14

783 969 699
poznan@meblobuk.com.pl

ul. Poznańska 71
60 – 185 Skórzewo


  Komfort i ergonomia pracy w kuchni to dla nas podstawa.

  Zobacz, jak rozwijamy się dla Ciebie od 1989 roku.