Facebook Instagram

Meble kuchenne Szczecin

Gdzie kupić meble kuchenne w Szczecinie?

Meblobuk to polska firma o wieloletnim doświadczeniu w branży. Oferujemy meble kuchenne dla klientów ze Szczecina i okolic. Na rynku jesteśmy obecni od 1989 roku, stale dbając o rozwój firmy. Dzięki temu tworzymy nowoczesne i klasyczne meble kuchenne na wymiar wysokiej jakości. Posiadamy park maszynowy i lakiernię, co umożliwia nam kontrolę procesu produkcji.

Kuchnia jest często centralnym pomieszczeniem w domu, dlatego wyjątkową wagę przykładamy do jej funkcjonalności oraz estetyki. Realizujemy kuchnie na wymiar oraz posiadamy firmowy sklep meblowy w Szczecinie. Dzięki temu masz możliwość zapoznania się z naszymi kolekcjami – nowoczesną PERFECT MATT oraz klasyczną RUSTICA.

Jakie meble kuchenne są teraz modne?

Obecnie dużą popularnością cieszą się indywidualne projekty mebli kuchennych oraz kuchnie na wymiar. Meblobuk realizuje takie zamówienia dla klientów ze Szczecina i okolic. Kuchnia “szyta na miarę” to świetne rozwiązanie dla osób, które dysponują małym pomieszczeniem. Wówczas praktyczne szafki kuchenne to najlepszy sposób na wykorzystanie przestrzeni.

Indywidualne projekty mebli kuchennych dla klientów ze Szczecina i okolic to także doskonałe rozwiązanie dla osób, które od lat marzą o własnej kuchni. Dlaczego tworzymy nowoczesne i klasyczne kuchnie na wymiar? Wierzymy, że stylowa, ale uniwersalna estetyka to najlepszy wybór. Potwierdzają to klienci ze Szczecina, wybierając nasze meble kuchenne.

Odwiedź nasz salon meblowy w Szczecinie

Szukasz solidnego producenta mebli kuchennych w Szczecinie? Meblobuk odpowiada za kompleksową obsługę klienta: pomiar, projekt, wykonanie, transport oraz montaż. Realizujemy kuchnie na wymiar, a na życzenie klienta dobieramy odpowiedni sprzęt AGD. Odwiedź sklep meblowy w Szczecinie i przekonaj się, jak wyglądają w rzeczywistości nasze projekty. Profesjonalna obsługa doradzi Tobie, jakie meble kuchenne warto wybrać. Nie masz czasu na wizytę w salonie meblowym w Szczecinie? Wejdź na stronę internetową Meblobuk i skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Fronty kuchenne /

biały połysk

Szafy /

System TANDEM na produkty nie wymagające chłodzenia

Szczecin

pn-pt: 12-20
sob: 10-18
ndz: 10-15

605 208 900
szczecin@meblobuk.com.pl

Galeria Mieszka
ul. Mieszka I 81
71-011 Szczecin


    Komfort i ergonomia pracy w kuchni to dla nas podstawa.

    Zobacz, jak rozwijamy się dla Ciebie od 1989 roku.