Facebook Instagram

Kuchnia klasyczna? – Czyli jaka?

Kuchnia klasyczna, czyli jaka? Naszym zdaniem to kuchnia, która nigdy się nie znudzi i połączy wszystkie pokolenia! Myślimy, że to trochę jak z samochodami, kto nie chciałby przejechać się klasycznym Dodge Charger? To auto, które nigdy nie wyjdzie z mody – podobnie jak KUCHNIA KLASYCZNA która jest ponadczasowa!

Klasyczna – czyli jaka?

Projektując kuchnie klasyczną możemy zaaranżować ją na kilka sposobów. Idąc w kierunku rustykalnym, wiejskim lub kuchni angielskiej dodamy jej ozdobnych wieńców i pilastrów. Kolorystyka która będzie tutaj dominować będzie stonowana i delikatna. W wiejskiej kuchni z pewnością nie zabraknie otwartych półek oraz ozdobnych relingów do wyeksponowania starych rondelków i glinianych garnków.

Styl Modern Classic

Przeciwieństwem będzie styl Modern Classic – tutaj zdecydowanie pójdziemy w prostą formę bez kunsztownych ozdobników. To taka mieszanka stylów, klasyka połączona z nowoczesnością w której dzisiaj dominuje szarość, granat, butelkowa zieleń oraz biel. Wybierając styl Moden Classic szczególną uwagę zwracamy na dodatki; meble uzupełniamy o nowoczesne AGD, a fronty w proste uchwyty.

Różne nurty jeden wspólny mianownik – RAMKOWE FRONTY!

Wybór frontów często ukierunkowuje nas na dany styl i odwrotnie. Wybierając styl rustykalny, wiejski wybierzemy drewniane fronty z widocznym usłojeniem, a decydując się na nowoczesną klasykę pójdziemy w kierunku gładkich frontów wykonanych z płyty mdf.
W naszej kolekcji znajdziecie różne wzory i wykończenia ramkowych frontów. Zapraszamy do naszego Showroomu, przy pysznej kawie opowiemy Wam czym dokładnie różnią się między sobą!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komfort i ergonomia pracy w kuchni to dla nas podstawa.

Zobacz, jak rozwijamy się dla Ciebie od 1989 roku.